Miro Šmajda ukončil svou hudební kariéru.

27. ledna 2012 v 21:57 | A.* |  Názory atd.
Ach jo! Je to tak! Miro Šmajda ukončil svou hudební kariéru. ://
Mám od něj i CD. :P
Jo,tak tenhle článek je zkopírovaný z mého druhého blogu.

Tak a teď něco ze super.cz
Charizmatický blonďák ze SuperStar oznámil opravdu konec své hudební činnosti. Těm, kdo nevěřili, že jeho zimní turné Good Bye tour je opravdu poslední, poslalMiroslav Šmajda (23) vzkaz. Co se týče toho, co hodlá dělat dál, je tajemný jako hrad v Karpatech."Chtěl bych vyjádřit co největší díky za vaši podporu, přítomnost, lásku, úsměvy a všechno, co jste věnovali Mirovi Šmajdovi od roku 2009 až doteď," píše Miro. "Na všechny poslední kroky, které jsem podnikl ohledně tohoto projektu, mám svůj důvod a vše, co momentálně dělám, i přestože neplánuju koncertovat veřejně a pokračovat ve své hudební činnosti, dělám jen pro vás. Mám velkou radost ze života, jsem duchem stále s vámi," doplnil.
Vzkaz dorazil do redakce prostřednictvím Jarmily Švehlové, která informace moc neupřesnila. "Nevíme, jestli je nějaká souvislost s jeho účinkováním na Eurovision 2012 v Baku, kam měl jet za Slovensko. Slovenská TV to oznámila v listopadu, pak to zase stáhli a doteď se spekuluje o tom, jestli bude Mirko Šmajda Slovensko reprezentovat, nebo ne,"
 
No a teď něco z životopisu tohoto 'blonďáka'.
Povolání: Zpěvák, kytarista, tanečník
Věk: 23
Datum narození: 27. 11.1988
Místo narození: Košice, Československo
Znamení: Střelecaktuální horoskop »
Výška: 181 cm
Člen skupiny: Rosemaid
Miro se narodil v Košicích. Chodí na Technickou univerzitu. Jeho maminka je Češka a jeho otec je Slovák. Jeho rodiče se, ale po nějaké době rozvedli "Bylo to těžké, ale už je to za námi," tvrdí Šmajda. "Bylo mi moc líto, když táta odešel. Pořád se hádali, což možná bylo tím, že jsou oba jiné národnosti. Ale čas všechno zahojil adnes se s taťkou pravidelně stýkám," dodává Míro, jenž po rozvodu rodičů zůstal v péči své matky.

Miroslav Šmajda se zúčastnil soutěží jako jsou např. Československá Superstar (skončil jako druhý) a Let´s Dance (odstoupil).

Ve volném čase nejraději skládá a píše texty - a to hned ve třech jazycích - angličtině, slovenštině a češtině. Věří proto, že mu SuperStar umožní prosadit se a živit se tím, co ho nejvíc baví. "A co ze srdce miluju," přidává milovník skvělého piva Miroslav, který rád běhá, hraje fotbal a hokej, chodí do přírody a s přáteli do města. Výhru by investoval do věcí, na které nikdy neměl peníze.

Tak a teď tzv. 'z mých úst' .
Byl to super zpěvák,v SuperStar jsem chtěla aby vyhrál. ♥ Bohužel,se tak nestalo.
Mám jeho CD,některé písničky se mi líbí hodně,některé zase míň.
Teprv se svou kariérou začal a hned ji ukončil. Ale třeba měl problémy s paparazzi atd. (ani já bych je nesnesla!).
Třeba taky udělal dobře,to nikdo neví, jen on sám,proč přesně to udělal.
Řekla bych,ale že bude šťastnější.
Sice o tom nevím,ale myslím,že jo. Kdyby měl tuto kariéru rád,neukončil by ji.
Už mě nic nenapadá,doufám,že stačí. ;D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama