Dívka si chtěla sama píchnout piercing jazyka, stálo ji to život

7. února 2012 v 18:48 | A.* |  Názory atd.

Vlastním životem zaplatila dvanáctiletá dívka z Čeljabinska za touhu svépomocí si ozdobit jazyk módním piercingem. O tragickém případu v pondělí informoval server uralpress.ru.
Dívka si nejprve chtěla citlivou část těla umrtvit, a tak jí kamarádka na schodišti paneláku injekční stříkačkou vstříkla do jazyku dvě ampulky lidokainu. Za pár minut však následovaly křeče. Záchranáři z přivolané sanitky už nedokázali život žákyně šesté třídy zachránit.
Případ nyní vyšetřuje místní prokuratura. Odborníci odhadují, že příčinou smrti mohlo být předávkování, individuální alergie či nekvalitní preparát. Lidokain se jako lokální anestetikum používá hlavně ve stomatologii. Nejčastěji je však podáván formou aerosolu či gelu.
Evropská komise v roce 2003 varovala před piercingem a tetováním prováděnými v nehygienických podmínkách. Stalo se tak po dvou případech úmrtí.


Můj názor: Je to normální? V nehygienických podmínkách - v paneláku na schodech a ještě si píchla lidokain. Sice nevím,co to je,ale jak čtu.... Strašné...

Jestli adminkám vadí - tento článek smažu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama