"Vééééélký" nákup // 8.2.2012

8. února 2012 v 22:44 | A.* |  Deníček
Ahojte.
Jak jsem vám včera psala, dnes jsme byli ve městě. :'DD
Nee, k tomu dojdeme pozdějc, ted, jdeme od rána.
Ráno - vzbudila jsem se. Podívala na mobil, kolik je a přišla mi zpráva - O2.. :DDD
Potom jsem šla nakrmit našeho kocoura (přejelo ho auto,ale žije, začínám věřit na pověry, bo se to stalo pátek 13.! A to se toho ještě stalo! (možná napíšu článek)) ..potom jsem se chtěla jít vykoupat,ale nejdřív jsem šla s Nellčou ven. Šla jsem pro E. a pro O. Byli jsme venku, dělali si pr*el z lidí (jako vždy) a prostě srandaaa.♥ Mám vás ráda! :) (jako kamarády samozřejmě!)
Milujuu!♥ (Paříž)
.. No, potom jsem šla domů - za prvé, byla zima ; za druhé, oběd. A vykoupala Nellču. :D S bráchou. :D Taky pr*el.. :) Potom sem ju fénovala. :))) Myslím, že se jí to líbí, bo si vždycky sedne a sedí.. :) Šikulka moje malááá. ♥
Potom dám kdyžtak fotku, přemýšlím,že si založím další blog. No, to je jedno.
Na oběd sme měli kuře na papriceee. ♥ Pak jsem se dívala na TV, jako tradičně. :'DD
Úžasný. ^^
Ve 4 přijel táta a jeli sme. Šli sme na město, mamka si šla pro barvu na vlasy, ale neměli ju. Potom šla ještě do déemka, ae tam taky nic.
tak jsme šli z města pryč. Grrrrr.:X
A jeli jsme do Intersparu. Tam jsme prostě všechno nakoupili. :) Ani tam tu barvu neměli,ale mamka si koupila jinou. :'DD chtěla jsem si koupit mikrák, ale měli nejlevnější za 300 a já měla jen 150. :DDD Toe taky jedno. Nepotřebuju ho až tak moc. ;))
Koupila jsem si Skitless a džus. :DD A ještě brambůrky, ale těch sem půlku nechala bráchovi. Nesním je všechny. :D (nee, vůbec, jen když mám chu't.:DD)
Jeli sme dom, podívala jsem se na Marínu (ku*va Veronika a Patty) a ještě na ANIMÁČEK s bráchama, bo sem se nudila. :'D potom sme hráli s brácham jakousi hru, kterou táta přivezl od babičky, která byla strááášně dobrá v jeho letech. :'DDD Ale jako je celkem dobrá, i když jsme si vymysleli vlastní pravidla. :DD jako z toho návodu to nejde pochopit! :X:D
Miluju ty filmy, kde sou takovýdle města! :OO:P♥
Potom jsem šla na net noo.
Helee, Lucy a Kejt (moje affka) asi zrušili obě blog, bo mi ani jeden nejde. Nebo mi blbne net? Bo, ostatní blogy mi jdou. ;)) Aspoň, že je mám na FB. :))

Heleee, affka, dáte mi váš skype? Nebo ICQ? Když zrušíte blog,aby jsme byli v kontaktu. :))) Díky!;))

To bude vše. Paaa.:P♥
PS: Pište otázky do videoodpovědi!;)) vol. horní box.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama