Duben 2012

"Sprosté" kreslení ? Ne !

30. dubna 2012 v 14:21 | Anny |  Videos.
:'DDDDD

Na FB to bylo :DDDDD .. Jakože viděla už jsem něco podobnýho no . ))

Trendy líčení pro jaro a léto 2012

30. dubna 2012 v 6:00 | Anny |  Make-up
PŘEDNASTAVENO .

Nahé líčení
Nahé líčení? Ano , tak se tomu říká . Je to tzv. nahé , protože pleť je čistá a bezchybná . Při nahém líčení používáš jen korektor , kvalitní make-up a rozjasňovač . Potom třeba jen opravdu málo řasenky . Cílem je vypadat bezchybně , ale co nejvíce přirozeně .

Kočičí oči
Jak docílit kočičích očí ? Lehce ! Tmavé linky . Tento rok musíš mít ale výraznější vnější koutky očí . Pokud , chceš nebo jenom nemáš ráda oční linky , můžeš si na očích vykouzlit kouřové líčení . To je letos extrémě výrazné .

Rudé rty
Líbí se ti tmavé rudé rty , ale nepřipadá ti vhodné jít v tom třeba do města ? Letos můžeš ! Je to totiž trend ! A můžeš k tomu přihodit i červený lak na nehty nebo třeba červené oční stíny . To co ti jen vyhovuje .Mám kamarády , co mě vždycky podrží! // 29.4. 2012

29. dubna 2012 v 22:39 | Anny |  Deníček
Ááááá! Dneska byl úžasný den!♥))
Ráno jsem šla ven s El... Šli jsme pro Er. a N. , šla jen N. )) . A potom asi po hodině jsme šli zase pro Er. a šel teda . Byli jsme se psema , na hřišti , ale prostě pořád byla sradnáá♥) . Šli jsme do vedlejší vesnice na hřiště , páč je tam lepší . No , tam jsme hráli UCHO , páč i tam jsme se nudili :D . Něják o půl 12 jsme šli do .... naší vesnice . Potom N. šla domů a já šla k E. a K. dědovi domů . (byli tam na víkend) Potom tam přišel i Erik :'D .
Něják po 12té hodině jsme se všichni rozprchli na oběd :D . A po obědě jsme šli zase ven → hrát přehazku. A já se učila volejbal , páč se ho teď ve škole učíme a já ještě neumím přehodit síť , ale to prej musíme umět až v osmičce , takže ok .
Potom přijeli E. rodiče a já s nimi jela do města na pohár a prostě jen tak .. . Jůů , bylo to tam super! :D Na městě jsme potkali nějaký dva kluky a jeden pošeptal NĚCO tomu druhýmu a oba se podívali na mě s E. :'D (byli jsme na městě sami a E. rodiče někam šli) .. Já se usmála , lépe řečeno , začla se smát , protože se na nás dívali asi 2 minuty :'DD . A začli hvízdat .. Víte néé ? :DD jestli ne , neřešte .. Takový to dvakrát hvízdnutí .
Ale potom !! Jsme šli na parkoviště .. A ONI (dva kluci) tam byli :'DD . A začli na nás volat "Čičííííí , čičíí" :DD A potom zase hvízdat .:P Ale jako když jsem se na ně podívala , tak byli hezcííí♥)) . Škoda , že nebydlím ve městě :((:D .
Za chvíli jsme dojeli někam do parku , kde byli dvě hřiště . (houpačky , skluzavka atd.) . Ale to druhý ! To bylo jako v posilovně !! :DDD prostě jako v tom parku , tam byla cyklostezka a tak na to , aby jsis třeba procvičila nohy , ruky atd . my tam po tom skákali jak malí :'DD . potom E. ségra N. spadla a tekla jí krev , chudina :( .
Potom jsme tam s E. další ségrou K. chytali kachny :'DDD (byli na trávě) .
Jak jsme jeli domů , tk se E. zeptala táty svého jestli bych u nich nemohla spát → tak u nich spím no :) . E. táta to domluvil s mým tátou a hotovo ! :DDD*
K nadpisu → Jedna kráva (ex BFF) mě poslala so píče .. Neřeším ji , blbýmu neporadíš )) . A , ano , mám kamarády , kteří mě vždycky podrží!
Ni nic , končím . Ať to nemáte moc dlouhý)) .


PS: Konečně venku "léto" :'DD. ♥
PPS: Pořád poslouchám tuhle písničku → http://www.youtube.com/watch?v=waBb-UM5m4g&feature=related . Asi kvůli tomu , že ji má rád můj strejda (aneb všechny písničky od Metallicy) a tky , že ji dneska zpíval někdo v Hlasu♥)) .
PPPS: potom poslouchám ještě tuto: http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/rytmus/zahadna-154067 A učím se ji naspaměť , páč E. ji už umí a je to její oblíbená (moje ovšem taky , ne kvůli ní) a já se ji musím tky naučiiiit!:D
PPPPS: To jsme my : (Já a E. (zleva))
(otevřít obrázek na nové kartě)
a náramek , co mi E. vyrobila: (z céček)
(A + E)
( kdyby náhodou jste byli slepí → A = fialové , E = modré)

6 tipů , jak si nalíčit oči .

29. dubna 2012 v 6:00 | Anny |  Make-up

PŘEDNASTAVENO .

1. Povislé oči

Oči s povislými víčky vypadají těžce a unaveně. Musíš tedy oko opticky otevřít a zvýraznit. Vyvaruj se ale tmavých stínů přes celé víčko, tím bys docílila akorát toho, že tvá kukadla budou vypadat ještě těžší a unavenější, a to oči opticky zmenší a uzavře. Nepoužívej ani světlý stín, tím bys také zvýraznila jeho tvar. Nanášej ho pouze na kost pod obočím a horní linku řas. Střední odstín barvy rozetři směrem nahoru přes celou povislou oblast. Dále nanes tmavý stín na vnější řasovou linku, pěkně ho rozetři a tvaruj. Na závěr nezapomeň na řasenku, kterou nanášej směrem ven.

2. Malé oči

Malé nevýrazné oči je třeba zvětšit. Používej tedy světlé a zářivé stíny, které nanášej na pohyblivé víčko. Perleťové stíny používej také na kost pod obočí a do vnitřního koutku oka zkus světlý jemný stín. Na řasy použij prodlužující řasenku a do oka na vnitřní linku používej jen světlé tužky, jako například bílou nebo béžovou. Vyvaruj se černých odstínu tužek a stínů!

3. Velké oči

Mít velké oči, to je možná i tvůj sen. Ovšem ne vždy jsou velké oči ideálem, a to v případě pokud máš příliš výrazná horní víčka a plné oči. Musíš tedy zmírnit jejich výraz. Tmavý stín aplikuj, co nejblíže k řasám a směrem k obočí jej rozetři roztracena. Můžeš také zkusit nanést jen tmavou tužku se stejnou intenzitou po celém víčku, protože úkolem je oko lehce uzavřít. Můžeš také nanést tužku na vnitřní linku oka. Na řasy používej zhušťující řasenku.

4. Oči daleko od sebe

Máš-li prostor mezi očima větší, než jedno oko, tak tvé oči jsou daleko od sebe. Musíš je tedy opticky malinko přiblížit, a to tak že do vnitřního koutku oka aplikuješ tmavší stín. Dále už můžeš líčit klasickým způsobem - naneseš světlejší stín dovnitř oka a tmavým stínem pak vystínuješ oko do kočičího tvaru.

5. Oči blízko u sebe

Pokud máš prostor mezi očima menší, než jedno oko, máš oči blízko u sebe. Je tedy třeba oči mírně oddálit. Používej světlý pudrový matný stín do 2/3 oka a z vnější strany nanes tmavší stín, který vystínuj tak, aby se oko otevřelo a zůstal co nejvíce viditelný světlý prostor u vnitřního koutku oka. Tmavý stín nebo tužku začni nanášet kousek dál, než přímo místa, kde nám začínají růst řasy a linku protáhni směrem ven. Řasy zvýrazňuj také směrem ven a šikmo nahoru.

6. Pamatuj!

Tam, kde u líčení použiješ světlý stín, to opticky zvýrazňuješ, zvětšuješ a vyzdvihuješ do popředí. Naopak stmavým stínem zmenšuješ, zužuješ a potlačuješ do pozadí.

Bohužel jsem to zkopírovala , protože psát tohle celý po svém se mi fakt nechce :( .

Raego - Down

28. dubna 2012 v 6:00 | Anny |  Music.
PŘEDNASTAVENO .
Úžasná písnička , kterou dneska slyším poprvé , ani nevím , jak je stará , ale to je mi jedno . Je hezká . ))

DIY , recept - 5 drinků na léto

27. dubna 2012 v 6:00 | Anny |  Recepty
PŘEDNASTAVENO .

Léto se blíží a ty potřebuješ něco na ochlazení . Co takhle si lehnout na lehátko , opalovat se a pít tenhle chladivý drink ? Zkuste to !
Bohužel jsou některé alkoholické .

MOJITO


Potřebuješ:
• Listy máty (nejlépe čerstvé)
• Limetka
• Třtinový cukr
• Bílý rum
• Drcený led
• Perlivá voda

Postup:
1. Do sklenice dej mátu , cukr a limetku (popř. jiné ovoce) .
2. Vše ve sklenici pořádně podrť .
3. Do sklenice dej potom drcený led až po okraj .
4. Přidej podle chuti trochu bílého rumu a zalij perlivou vodou .
5. Vše ve sklenici můžeš promíchat a dát třeba nějakou ozdobu .DIY - Vyzdob si deníček

26. dubna 2012 v 6:00 | Anny |  Pokoj
PŘEDNASTAVENO .

POTŘEBUJETE:
• Deník
• Krajku (třeba ze záclony)
• Nůžky
• Izolepu
• Černý sprej (nebo jiná barva)

POSTUP:

typ A)
1. Položíte krajku na deníček .
2. Z druhé strany se podíváte , jak to vychází a izolepou přilepíte (ze zadu) .
3. HOTOVO !

typ B)
1. Položíte krajku na deníček .
2. Přilepíte z druhé strany .
3. Vezmete sprej a celou plochu deníčku postříkáte .
4. Odlepíte krajku a je HOTOVO !

Kdyby jste nechápali , tk obrázek :
Typ B) :

Typ A) jsem si vymyslela sama )) .

"Konec." (Uvozovky jsou důležité!)

25. dubna 2012 v 20:10 | Anny
Nebaví mě to . Určité osoby mě uráží , nemám nápady na články , prostě newím no .
Nezrusím ho .. Na to nemám . Jen .. Budu články přidávat míň.

Kdo ví .. Možná to bude tak jako dřív (asi v lednu) . Možná si založím nový blog , ale lepší je žít reálním světem než pouze virtuálním .

Kdybych si založila nový blog , napište mi affs FB a nový blog vám napíšu tam .
Já už nevydržím přidávat články jen když se mi chce a to ještě přednastavovat .

Ale stejně nemám odvahu skončit . Zkusím to ještě . Jestli mě to přestane bavit , tady bude KONEC! Ale zatím ještě není , tak proč se bát! Jeto něco jako pozastavení ... Ale ne tak úplně , články prostě přidávat budu , jen když budu chtít , teď jsem si ještě k tomu zoršila školu a na vysvědčení musím mít jen 4 dvojky!:X

Ti , co si to zaslouží - (s)mějte se . ♥))

Návštěvnost 1.7

24. dubna 2012 v 22:24 | Anny |  Návštěvnosti blogu
Navstevnost za minuly tyden (16.4. 2012 - 22.4. 2012) je:
Pondeli: 146
Utery: 91
Streda: 121
Ctvrtek: 94
Patek: 104
Sobota: 178
Nedele: 146

Celkem: 880

Ach , děkuju moc!:*
Dneska už jsem měla 200 ! ♥))

Krajky ^^

24. dubna 2012 v 6:00 | Anny |  Inspiration
PŘEDNASTAVENO .

Všechna krajka je úžasná ^^