Mám kamarády , co mě vždycky podrží! // 29.4. 2012

29. dubna 2012 v 22:39 | Anny |  Deníček
Ááááá! Dneska byl úžasný den!♥))
Ráno jsem šla ven s El... Šli jsme pro Er. a N. , šla jen N. )) . A potom asi po hodině jsme šli zase pro Er. a šel teda . Byli jsme se psema , na hřišti , ale prostě pořád byla sradnáá♥) . Šli jsme do vedlejší vesnice na hřiště , páč je tam lepší . No , tam jsme hráli UCHO , páč i tam jsme se nudili :D . Něják o půl 12 jsme šli do .... naší vesnice . Potom N. šla domů a já šla k E. a K. dědovi domů . (byli tam na víkend) Potom tam přišel i Erik :'D .
Něják po 12té hodině jsme se všichni rozprchli na oběd :D . A po obědě jsme šli zase ven → hrát přehazku. A já se učila volejbal , páč se ho teď ve škole učíme a já ještě neumím přehodit síť , ale to prej musíme umět až v osmičce , takže ok .
Potom přijeli E. rodiče a já s nimi jela do města na pohár a prostě jen tak .. . Jůů , bylo to tam super! :D Na městě jsme potkali nějaký dva kluky a jeden pošeptal NĚCO tomu druhýmu a oba se podívali na mě s E. :'D (byli jsme na městě sami a E. rodiče někam šli) .. Já se usmála , lépe řečeno , začla se smát , protože se na nás dívali asi 2 minuty :'DD . A začli hvízdat .. Víte néé ? :DD jestli ne , neřešte .. Takový to dvakrát hvízdnutí .
Ale potom !! Jsme šli na parkoviště .. A ONI (dva kluci) tam byli :'DD . A začli na nás volat "Čičííííí , čičíí" :DD A potom zase hvízdat .:P Ale jako když jsem se na ně podívala , tak byli hezcííí♥)) . Škoda , že nebydlím ve městě :((:D .
Za chvíli jsme dojeli někam do parku , kde byli dvě hřiště . (houpačky , skluzavka atd.) . Ale to druhý ! To bylo jako v posilovně !! :DDD prostě jako v tom parku , tam byla cyklostezka a tak na to , aby jsis třeba procvičila nohy , ruky atd . my tam po tom skákali jak malí :'DD . potom E. ségra N. spadla a tekla jí krev , chudina :( .
Potom jsme tam s E. další ségrou K. chytali kachny :'DDD (byli na trávě) .
Jak jsme jeli domů , tk se E. zeptala táty svého jestli bych u nich nemohla spát → tak u nich spím no :) . E. táta to domluvil s mým tátou a hotovo ! :DDD*
K nadpisu → Jedna kráva (ex BFF) mě poslala so píče .. Neřeším ji , blbýmu neporadíš )) . A , ano , mám kamarády , kteří mě vždycky podrží!
Ni nic , končím . Ať to nemáte moc dlouhý)) .


PS: Konečně venku "léto" :'DD. ♥
PPS: Pořád poslouchám tuhle písničku → http://www.youtube.com/watch?v=waBb-UM5m4g&feature=related . Asi kvůli tomu , že ji má rád můj strejda (aneb všechny písničky od Metallicy) a tky , že ji dneska zpíval někdo v Hlasu♥)) .
PPPS: potom poslouchám ještě tuto: http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/rytmus/zahadna-154067 A učím se ji naspaměť , páč E. ji už umí a je to její oblíbená (moje ovšem taky , ne kvůli ní) a já se ji musím tky naučiiiit!:D
PPPPS: To jsme my : (Já a E. (zleva))
(otevřít obrázek na nové kartě)
a náramek , co mi E. vyrobila: (z céček)
(A + E)
( kdyby náhodou jste byli slepí → A = fialové , E = modré)
 


Komentáře

1 Niky ♕ Niky ♕ | Web | 29. dubna 2012 v 22:46 | Reagovat

jen k nadpisu...se máš...;)

2 Michelle Morgen. Michelle Morgen. | Web | 29. dubna 2012 v 22:49 | Reagovat

Je vidět že sis to užila.
Ps. sluší vám to, a pěkný náramek:)

3 Mischelle xP Mischelle xP | Web | 30. dubna 2012 v 10:24 | Reagovat

My se taky teďka v tělocviku učíme hrát volejbal :'D .. Jinak to čičíí, to mi připomělo, jak jsem jednou šla do města a tam kolem mě prošli takový 3 kluci a prej: ,,Mini čičí" :'DDDD

4 Bikiette Morrison. Bikiette Morrison. | Web | 30. dubna 2012 v 17:10 | Reagovat

[3]: heh :'DDDD

no vidiš, a pak že nejsi hezká ♥'))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama