Pátek třináctého , nová kamarádka Eliška♥ // 13. a 14. 4.2012

14. dubna 2012 v 20:03 | Anny |  Deníček
Aojte .. ;)
Včera jsem šla do školy a na všechno si dávala pozor , aby se mi nic nestalo :D
Ve škole jsem se domluvila s Míšou , že přijede , tk teda ok . Nj , ale já přijela domů , řekla to mamce a ta , že pojedem do města .. Tak jsem Míše napsala .. No a jeli jsme ;) V Kauflandu jsem si koupila jako vždycky IceKafee a Bravo . Oni tam měli takovou super kouli (hopíka) a mamka mi to hodila a já prej "Nehaž to! Já to nechytnu!" Já totiž nevěděla , že je to hopík :D Ale stejně jsem to chytla . Ok , chtěla jsem ho strááášně moc , v tom něco bylo a ono se to jakkdyž třpytilo♥ . Měla jsem to vyfotit . :/ To mě v tu chvíli nenapadlo . :D Ale kupovat hopíka za 99Kč ? To se mi zdá moc , ale stejně si ho jednou koupím ! :D Až bude ve slevě , jestli teda bude . Byl úžasný . No a v BRAVU byl DVOJPRSTÝNEK ! ♥
Konečně mám dvojprstýnek , sice žádná kvalita , ale i tak♥

Já mám LOVE♥ . :P
Akorát jsem nikde nenašla ten obrázek .. :/ Tak já to vyfotím a hodím to sem , ok ?


Dneska jsem ráno vstala o půl 9 a táta mi nadával , že je to pozdě! OMG . Já vstávám normálně o víkendu v 11 a najednou mi nadá že vstanu pozdě a přitom je 9 :'D . Fakt no . Něják v 11 jsem šla ven , pro Erika . Ten ven jít nechtěl , ale jak jsem na něho dole (bydlí v bytovce a já čekala dole na chodbě a on bydlí nahoře(nechce se mi tam :D) ) a dole je prázdný byt .. Nebyl ! Měla jsem Nelču (čivavu) a teď z TOHO bytu vylezl nějaký pán a říkal , že mám hezkýho psa .. No a zavolal svou neteř (nebo co :D) a ta si ho hladila . Potom jsem na Erika "zařvala" ať jde dolů a on teda šel .. Potom jsem mu nenápadně ukázala na tu holku .. Ona potom šla domů a já jsem řekla jakože si hladil Nelču atd. No a on šel potom domů nahoru a já šla s ním , potom jsem šla zase dolů a on tam přišel a ONI měli otevřené dvěře a TA holka stála ve dveřích . Tk jsem se jí zeptala jestli nechce jít s náma ven (strašně jsem se u toho styděla:D) a ona se šla zeptat tety , jestli může , tk teda šla .. Zeptala jsem se jí "Jak se jmenuje? Kolik jí je? Kde bydlí? Jestli bude bydlet jakože "tady" ? A jestli má FB? " Jmenuje se Eliška . Je jí 11 . (to vám říkat nebudu) . Nebude u nás bydlet , ale bude tam bydlet její teta se strejdou a ona tam bude jezdit , tkže super ! Fb má no :D . Je to fájn holka .. ;)) . Šli jsme na hřiště , ona to všude poznala a prej přijede ještě v týdnu . no . Se těším :D .
Odpoledne se pro mě stavila Nikol s Erikem , že otevřeli sklep (neřešte to , no prostě se tam nesmí , je to zamčený a oni ten zámek nějak rozbili nebo co :D) .. Tam prej by jsme mohli mít bunkr :'D . Mě se to tam moc nezdálo , bylo to tam špinavý , byla tam na zemi krev , posprejovaný zdi (ale to se mi líbilo! :D) .. U těch posprejovaných zdí jsem se pořád fotila / jsme se pořád fotili :D . No jako celkem fajn no .
To bude asi všechno za dnešek a za včerejšek .. Potom jsem se ještě dívala na TV no . :D Dneska jsem sem přidala hoooodně článků , fakt hoooodně !! Se nezdá :D . Asi skončí polopozastavení , ok ? ..
Dneska asi přidám ještě 1.díl povídky (už mám 2 díly) .. No a to už bude asi všechno . Doufám , dneska je toho fakt moc , až mě to štve . :(

Jinak , omlouvám se za všechny chyby , ať pravopisné nebo spisovné .
 


Komentáře

1 Michelle Morgen. Michelle Morgen. | Web | 15. dubna 2012 v 22:09 | Reagovat

Já chci taky dvojprstýnek!:D
u nás maj tohle bravo taky, ale maj tam nějakej lesk.. což mi je k prdu, ale ještě se tam podivam:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama