Srpen 2012

Asi jsem zpět lidi :)

29. srpna 2012 v 10:31 | Anny |  Deníček
Ááááá, asi jsem zpět ! :))♥
Už mě to zase chytá :D Ale problém je, že prázdniny končí, za chvíli škola.. o prázkách si chci pořádně užívat venku (aspoň ještě ten necelý týden) a jak bude škola, tak bude článků míň, protože jdu do 8. a tam se počítaj obě vysvědčení na střední, takže se budu muset šprtat, i když se to jakože fakt nepovede.. :D Takže jak bude škola, bude tu článků míň..
Jinak, prázdniny jsem si rozhodně užila!
30.6 - 9.7. jsem byla na táboře v Novém městě na Moravě :) Super, až na ty rozcvičky a na to, že tam byl i můj brácha :D Super lidi, super vedoucí, super SKORO všechno! :):D
Potom 10.7. jsem jela k tetě a za sestřenicema, který jsem viděla jen na fotce, jinak nikdy.. No, tak jsme si užili! ;)
Domů jsem se vrátila 19. a 23. jsem zase jela k druhé tetě.. Takže doma jsem byla jen pár dní a to jsem chodila ven:) U té tety.. Znala jsem tam jen kámošky a kluky vůůbec! No, ale prostě jsme chodili s těma klukama ven a dělali pí*oviny.. Pořád ale nevěděli jak se jmenuju :D.. Asi 3. den jsem jim řekla, že se jmenuju Aneta :D Ale tak kámošky na mě volali "Anež" takže se brzo dozvěděli, že se nejmenuju Aneta :):DD Já měla jet hned po týdnu domů, ale.. bydlím v maličké vesničce a skoro nikdo nechodí ven.. a je tu nuda. A tam nebyla! No tak jsem tam byla další týden.. Ale pořád a pořád jsem poznávala nový kámoše i z druhé vesnice!:) Hráli jsme tam fotbal, protože jsme chodili s klukama na tréninky.. Strašně mě začal bavit fotbal! ♥)) Dala jsem kámošku a kámoše dohromady a do teď spolu choděj:) Nakonec jsem teda u tety zůstala 3 týdny. Po třech nebo čtyřech týdnech (19.8.) jsem jela domů.. :/ Mamce jsem řekla, že tam chci ještě jet.. Že tam chci bydlet!.. Ale to nikdy nevyjde. :( je to tam strašně super, žádná nuda..
No a 25.8. byl tady u nás fotbal ( turnaj ) a hráli tam všichni ti, co jsem poznala u té tety :D ááá, znova jsem je všechny vidělaaa:)))
No, tak od toho 19. až do dneška jsem zase doma.. :/ byli jsme minulej týden v ZOO, no.
a? Dneska večer zase jedu k té tetě! :D Áááá, strašně se těším!♥:) Na kámošky, kámoše:) No, nejvíc teda chodím ven s tou jednou kámoškou M. a klukama:D)
No, o prázdninách jsem si našla i kluka, ale bydlí asi 15km dál, takže se se mnou včera rozešel.. Že prý na mě nemá čas.
Tak to by bylo snad všechno, co jsem chtěla:)).. Mějte se suprově.. Aspoň líp než já, děcka♥